Najnowsze artykuły, ciekawostki etc.

Wspieramy sportowców

Wspieramy sportowców

Sportowiec często dokonuje rzeczy niemożliwych. My widzimy sukces tej osoby ale czy zastanawiamy się jaką drogę musiał przebyć, żeby zajść tak daleko?
Wyjątkową osobą, godną naśladowania jest Emilia Sadowska – nagradzana kulturystka, której historia w świecie sportu, to gotowy scenariusz filmu.
Emilia nie myślała o karierze sportowca. Miała nadwagę a ćwiczyć zaczęła 5 lat temu, aby zmienić styl życia na zdrowszy. Przez 2 lata trenowała sama, aż na swojej drodze spotkała obecnego trenera Pawła Burakiewicza, który po 6 miesiącach współpracy z Emilią, widząc jej potencjał, zaproponował udział w zawodach kulturystycznych.
Image

Latem 2021 r. Emilia wzięła udział w zawodach o PUCHAR BAŁTYKU na Helu i zajęła tam 5 miejsce.   W październiku 2021 r. wzięła udział w MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW I WETERANÓW W KULTURYSTYCE I FITNESS PZKFiTS 2021r., w kategorii WELNESS i tam stanęła na podium, zajmując 3 miejsce. To był dla Emilii szok i ogromne wzruszenie, nie mogła uwierzyć w to co osiągnęła.

Kulturystyka, to dla Emilii już nie tylko ćwiczenia, to styl życia – życia, w którym wychowuje 3 dzieci, na co dzień pracuje w szkole specjalnej z dziećmi z niepełnosprawnościami i została powołana do służby w WOT (Wojska Obrony Terytorialnej).

Każdy, kto pozna Emilię Sadowską jest pełny podziwu dla jej ciężkiej pracy, motywacji i nie kończącej się energii, której źródłem jest między innymi zdrowy styl życia. To poza ćwiczeniami, również zmiana nawyków żywieniowych. Emilia często wybiera żywność wegetariańską, taką jak polędwica wegańska czy tatar wege, do produkcji których surowce i półprodukty przygotowuje P.P.U.H. ROGOWSKI s.c.   B. Cholewicka i K. Łukasik z Łomży.

Image
Promujemy zdrowy tryb życia, projektujemy dodatki wegańskie do przemysłu spożywczego. Emilia Sadowska jest dla nas wzorem do naśladowania i dowodem na to, że na każdym etapie swojego życia można zacząć zmianę na lepsze. Jesteśmy dumni ze współpracy z Emilią i możliwości sponsorowania jej sportowej działalności. – mówi Andrzej Łukasik - współwłaściciel P.P.U.H. ROGOWSKI s.c. B. Cholewicka i K. Łukasik w Łomży.

Celem sportsmenki jest udział w najbliższych mistrzostwach w kulturystyce w 2022r. 

Jakie jest marzenie Emilii? Udział w mistrzostwach Europy w Hiszpanii.
 
Życzymy sukcesów, osiągnięcia celu i spełnienia marzeń!

Pozostałe aktualności

Magia Smaku: Odkryj Wsady do Masła

Magia Smaku: Odkryj Wsady do Masła

Nowość pasta z karmelizowanego czosnku

Nowość pasta z karmelizowanego czosnku

Image