Najnowsze artykuły, ciekawostki etc.

Prestiżowa nagroda

Prestiżowa nagroda

Dnia 25 listopada 2021 r. po raz dwudziesty ósmy, Państwowa Inspekcja Pracy nagrodziła laureatów konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.


Image
Sukces w  tegorocznej edycji odniosła firma z Łomży -  P.P.U.H. Rogowski s.c B. Cholewicka i K. Łukasik - zajęła I miejsce w tym prestiżowym konkursie. Wykazała się najwyższym poziomem bezpieczeństwa i higieny pracy.
W naszej firmie kierujemy się złotą regułą etyczną: „traktuj innych tak, jak ty byś chciał być traktowany”. Zdajemy sobie sprawę, że najlepsze warunki pracy, jakie możemy zapewnić naszym pracownikom, to droga do sukcesu naszej firmy. W 2019 roku przenieśliśmy się do nowo wybudowanego zakładu, który spełnia wszystkie najwyższe wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy. Cieszę się, że wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników oraz przestrzeganie przepisów prawa pracy w naszym zakładzie, został doceniony przez Państwową Inspekcję Pracy. – mówi Andrzej Łukasik – współwłaściciel P.P.U.H. Rogowski s.c. B. Cholewicka i K. Łukasik

Image

Pozostałe aktualności

Magia Smaku: Odkryj Wsady do Masła

Magia Smaku: Odkryj Wsady do Masła

Nowość pasta z karmelizowanego czosnku

Nowość pasta z karmelizowanego czosnku

Image