Najnowsze artykuły, ciekawostki etc.

Pasta z grillowanych warzyw / Pasta BBQ

Pasta z grillowanych warzyw / Pasta BBQ

Pasta z grillowanych warzyw

Pozostając w tematyce letniego sezonu grillowego, przedstawiamy Państwu pastę z grillowanych warzyw. Propozycja dla tych, którzy kochają warzywa w każdej postaci. Nasza pasta, to eksplozja smaku karmelizowanych warzyw, piękny kolor, zniewalający zapach. Świetnie sprawdzi się jako baza do dań gotowych, sosów, piekarnictwa. Pozwól nam zabrać się w świat grillowanych warzyw. Skontaktuj się z nami już dzisiaj.
Image
Pasta BBQ

Dla miłośników charakterystycznego smaku, mocnej, brunatnej barwy oraz zapachu dymu wędzarniczego stworzyliśmy wyjątkową pastę BBQ. Na czym polega jej wyjątkowość? Dodaliśmy do pasty BBQ nasiona konopi – źródło białka i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ich delikatny orzechowy posmak sprawia, że nasza pasta BBQ jest jedyna w swoim rodzaju. Kremowa konsystencja pasty BBQ jest stworzona do łączenia z innymi produktami, nadając
im niepowtarzalny efekt końcowy. Świetnie sprawdzi się jako baza do produkcji sosów, do wyrobów piekarniczych, czy też jako główny składnik nadający odpowiedni smak, aromat oraz kolor w produkcji serków smakowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów, która została zamieszczona
na naszej stronie internetowej.
Image

Pozostałe aktualności

Magia Smaku: Odkryj Wsady do Masła

Magia Smaku: Odkryj Wsady do Masła

Nowość pasta z karmelizowanego czosnku

Nowość pasta z karmelizowanego czosnku

Image