Praca

Poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

DORADCA HANDLOWY B2B

Miejsce pracy: CAŁA POLSKA
Twoje obowiązki:
  • pozyskiwanie, budowanie i utrzymanie dobrych relacji z Klientami B2B
  • realizacja powierzonych celów sprzedażowych
  • udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych
  • badanie potrzeb rynku i aktywne poszukiwanie Klienta
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz raportów
Nasze oczekiwania:
  • wymagane doświadczenie w handlu B2B
  • sumienność i dokładność
  • umiejętność właściwej organizacji pracy
  • punktualność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane wykształcenie o profilu technologii żywności
Oferujemy:
  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym zakładzie o najwyższych standardach
  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę
  • auto służbowe

TECHNOLOG R&D

Miejsce pracy: Łomża
  • opracowanie nowych produktów, receptur oraz doskonalenie już istniejących.
  • wdrażanie nowych projektów od koncepcji, poprzez etap prób technologicznych do seryjnej produkcji
  • nadzór nad wprowadzaniem nowych produktów zgodnie z wytycznymi
    i założeniami projektowymi
  • przeprowadzanie kalkulacji kosztów wytworzenia produktów
  • pozyskiwanie i testowanie nowych technologii produkcji
  • monitorowanie rynku w zakresie rozwoju nowych technologii i produktów
  • zarządzanie dokumentacją technologiczną i jakościową (instrukcje technologiczne; schematy procesowe, receptury, dokumentacja HACCP, karty produktu)
  • umiejętność planowania i organizacji produkcji
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność wielozadaniowej pracy pod presją czasu
  • zorientowanie na realizację celów oraz pracę zespołową
Oferujemy:
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole

Aplikacje(CV) prosimy przesyłać na adres e-mailowy: sekretariat@rogowski.net.pl
lub składać osobiście w siedzibie firmy w Łomży przy ulicy Narodowych Sił Zbrojnych 15.