logo
LOADING...

Inne produkty

Szukasz aromatycznych warzyw i owoców czy innych potrzebnych składników do dań obiadowych? Jeśli tak, dobrze trafiłeś. Znajdziesz u nas dokładnie to, czego potrzebujesz: aromatyczne dodatki, śliwki czy w końcu wyśmienite sosy i oliwki. Jeśli zaproponowany asortyment nie spełni twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie dowolny produkt z wyselekcjonowanych warzyw i owoców.

Jesteśmy elastyczni

Nasza oferta jest bardzo różnorodna, ale jeśli nie będą Ci odpowiadały nasze propozycje, skontaktuj się. Przygotujemy dla Ciebie pasty warzywne, mieszanki i inne produkty na indywidualne zamówienie. Wieloletnie doświadczenie i zaawansowana infrastruktura technologiczna umożliwia produkcję dowolnego produktu zaledwie w ciągu 24 godzin.

Jakość to podstawa

Zwracamy dużą uwagę na jakość na każdym etapie produkcji. To dla nas najważniejsze. Sprowadzamy warzywa od rzetelnych dostawców. Zwracamy uwagę na to, by oferowane przez nas artykuły były doskonałe i spełniały oczekiwania odbiorcy. Korzystamy tylko z opracowanych przez nas receptur, dzięki czemu nasze produkty spełniają wygórowane wymagania wszystkich klientów.

Koncentrat pomidorowy

Oliwki czarne

Oliwki zielone

Śliwki suszone

Sosy